Apartamenty do wynajęcia – Olsztyn

Apartamenty do wynajęcia – Olsztyn
1 vote, 4.00 avg. rating (75% score)

apartamenty do wynajęcia (9)Mieszkanie w fabryce
Loft to bardzo szczególny typ mieszkania. Już samo miejsce, w którym się znajduje wydaje się mocno ekscentryczne – najczęściej są to stare budynki poprzemysłowe, składy, magazyny, hale fabryczne. Dzięki temu loft posiada wielką przestrzeń, za to nie ma w nim typowego dla mieszkań podziału na pokoje. Najczęściej salon, kuchnia, sypialnia są przedzielone jedynie parawanami, jeśli w ogóle są – mieszkańcom loftu nie chodzi przecież o zatracanie jego charakteru. Wystrój wnętrza nawiązuje do jego dawnej funkcji – znajduje się w nim dużo stali, kamienia, surowej cegły, szkła, ogromne okna lub metalowe, industrialne schody. Lofty występują w wersji hard – gdy faktycznie znajdują się w budynkach dawniej użytkowanych jako przemysłowe – i soft, gdy budynki w których zostały urządzone jedyne nawiązują stylistyką do fabrycznych klimatów.
Lofty mogą także zmienić się w apartamenty do wynajęcia – warto przez zakupem pomieszkać przez kilka dni w podobnym miejscu, żeby przekonać się, czy uda nam się tam odnaleźć.

Przeczytaj także inne artykuły o architekturze:

Posted by:

admin

Related articles

Tagi: blog początkującego elektronika, CPE Gliwice, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, etykiety inspekcyjne na zamówienie, biceps 34cm, Wiedzopedia, mezoterapia vivaderm, Fotoprzekaźnik Sick, geodeta głogów cennik, osb stopfire, szycie firan kędzierzyn

Back to Top